Yemektürk Tarihçe | YEMEK TÜRK | Yemek - Catering - Organizasyon

Yemektürk Tarihçe


Yemek Türk Hazır Yemek Gıda İthalat İhracat San. Ve Ticaret Limited Şirketi yaklaşık 20 yıldır seçkin müşterilerine hazır yemek hizmeti vermeye devam ediyor. 2012’de yeni bir yapılanma içerisine giren şirketimiz üretim, hizmet ve sunum kalitesi ile aranılan, insana ve çevreye olan saygısıyla Türkiye’nin güvenilen bir markası olmak için, “lezzete bilimsel yolculuk” sloganıyla yola çıktı.

Yemek Türk İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurmuş olduğu 1500 m2 kapalı alana sahip son derece modern ve işlevsel tesisinde, uzman kadrosuyla günde 10,000 kuver yemek pişirme kapasitesine sahiptir.

Yemek Türk; insana ve çevreye verdiği değer, nitelikli personel, eğitim, kalite, hijyen ve sürekli gelişim ve iyileştirmeye olan inancının gereği olarak çok kısa bir zaman içerisinde TSE EN ISO 9001:2008;Kalite Yönetim Sistemi Belgesini, TSE ISO EN 22000; Gıda Güvenliği Belgesini, Helal Gıda Sertifikalarını almış; TSE ISG OHSAS TS 18001:2008; İş Sağlığı Ve Güvenliği Belgesi, (TSE ISO EN 14001:2004) Çevre Belgesi, TSE ISO EN 10002; Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi çalışmalarını ise sürdürmektedir.

Yemek Türk; İş Merkezleri, fabrikalar, eğitim kurumları ve sağlık kuruluşları, kamu ve özel işyerleri için kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri hazırlamakta, toplu yemek hizmeti vermektedir. Ayrıca düğün, nişan, açılış, kokteyl organizasyonlarına özel menüler hazırlamakta ve konuk ağırlama hizmetleri sunmaktadır.